“Anneler Günü” için 5 dekoratif hediye alternatifi

İlham verici hediyeler alarak bu sene Anneler Günü’nü anneniz için unutulmaz kılabilirsiniz!

Hayatınızdaki en önemli kadını onurlandırıp sevindireceğiniz bir gün olan Anneler Günü için “evim tatlı evim” stilinde dekoratif ve göz okşayan hediyeler alarak annenizin yıllardır sarayı olan becerileri ve zevki ile adeta bir mabede çevirdiği evine siz de hoş bir katkıda bulunabilirsiniz!


Anneler Günü için 5 dekoratif hediye alternatifi!

Cam vazo ve şişeler

Özellikle yeşil rengin vintage etkisi kattığı sevimli birkaç cam şişe, her nerede bulunurlarsa oraya bir ferahlık ve güzellik katıyorlar!

Üstlerine güneş vurduğunda ise özellikle opak boyanmış versiyonları ortaya çok güzel renk dalgalanmalarının çıkmasını sağlıyor!

Annenize dekoratif bir hediye almak için farklı tarzda aynı rengin tonlarında birkaç cam şişe alarak hoş bir set elde edebilirsiniz.


Anneler Günü için 5 dekoratif hediye alternatifi!

Dövme demirden dekoratif tabaklar

Dövme demirin sertliği ile çiçek motiflerinin yumuşaklığı birleşiyor ve ortaya bu sanat eseri gibi tabağı çıkartıyor!

Siz de böyle göz alıcı bir parçayı anneler günü hediyeniz olarak satın alabilirsiniz!

Sıradanlıktan oldukça uzak olan bu çok özel tabağa ister mutfakta meyve koysun isterse de salonda süs eşyaları ile kombin etsin, annenizin bayılacağı garanti!


Anneler Günü için 5 dekoratif hediye alternatifi!

Veranda ve balkon güzelleştirici kırlentler

Eğer anneniz yazın zamanının büyük bir bölümünü balkonunda veya yazlık evinin bahçesindeki verandada geçirmeyi seviyorsa, siz de ona dış mekân mobilyalarını daha güzel gösterecek renkli ve hoş birkaç kırlent hediye edebilirsiniz.

Polyester kaplı olanları tercih ederseniz yaz yağmurlarında ıslansalar bile bozulmadan güneşin altında kolayca kuruyabilirler!

Renkli ve yaratıcı tasarımlara sahip kırlentleriyle anneniz, evinin içerisinde yarattığı o eşsiz stili dış mekanlarda da yakalama şansına sahip olur!


Anneler Günü için 5 dekoratif hediye alternatifi!

Tarz sahibi puflar

Renkli ve dikkat çekici tarza sahip eşyaları seven anneler için bu sehpa niyetine kullanılabilen şeker gibi puflar harika birer hediye alternatifi olabilir.

Üzeri sehpa, içi depolama alanı, yastığıyla beraber ise puf olarak kullanılabilen renkli bir pufun annenizin salonunda çok dikkat çekeceği kesin!


Ayna potporisi

Bir odayı aydınlatmanın ve geniş görünümlü bir hale çevirmenin en kolay yolu aynalardan faydalanmaktır!

Günümüzde binbir farklı tasarımı bulunan ayna kombinasyonları ile hem annenizin evine daha aydınlık ve ferah bir hava katabilir hem de son dakikada evden çıkarken annenizin şık bir aynada kendine bakmasını sağlayabilirsiniz!

İster büyük ve gösterişli parçalardan oluşan bir ayna takımı, isterseniz de küçük ve sevimli geometrik şekillerden oluşan bir grup alın ama, annenizin duvarlarını bu stil sahibi ışıltıdan mahrum bırakmayın!

Kaynak: Styleathome.com