Klasik gelin arabaları

Gelin arabaları düğünlerin en önemli parçalarındandır. En mutlu gününüzde her şeyin muhteşem olması için seçilen araba ve dekorunun da dikkate alınması gerekir.

Günümüzde eski tip klasik arabalara rağbet giderek artıyor. Hakkını yememek lazım; düğünlere bu tarz arabalar gerçekten çok yakışıyor ve masal tadı veriyor.

Özellikle üstü açık modeller en güzeli, fakat konumunuz uygun değilse arabanın önünü kesecek olanlar bakımından riskli durumlar söz konusu olabilir…

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (8)

Ülkemizde standart olarak arabanın arkasına ya da önüne “Mutluyuz, Evleniyoruz” yazdırmak bana göre çok alışılmış ve sıkıcı. Bence daha yaratıcı bir şeyler bulup kendiniz tasarlayın ve bastırın. Çünkü bu sizin gününüz, en ufak ayrıntı bile özel olmalı. Tabi yabancı ülkelerde de “Yeni Evli” anlamına gelen “Just Married” sözü oldukça yaygın fakat farklı tasarımların ve yazı tiplerinin kullanıldığını ve farklılıkların da çok hoş olduğunu söyleyebilirim. Bence “Just Married” kulağa daha hoş geliyor :)

Peki arka camdaki o 2 harf neyin nesi? Evet evet, gelin ve damatın baş harflerinden bahsediyorum. İlle de olacaksa yine farklı yazı tiplerine bakmak gerek…

Ve balonlar… Arabanız üstü açık olacaksa, en güzel renkteki balonları seçin ve yolculukta size eşlik etsinler.

Sonra bir de ponponlar var tabi :)

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (3)

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (7)

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (1)

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (4)

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (5)

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (6)

Gelin, Düğün Arabası - Wedding Car (9)