Renkli mobilya trendi başlasın!

Klasik mobilyalardan, kahverengi krem ve özellikle vengeden sıkılan biri olarak evimde zaman zaman farklı renk geçişlerini görmek isterim. Beyaz duvarlar, doğal ahşap görünümünde laminat kaplama, beyaz pencere ve kapılar olduğu müddetçe o evin dekorasyonunun çok kolay değiştirilebileceğini düşünürüm. En azından sonbahar ve ilkbahar aylarında, yani yılda 2 kez eve farklı bir hava vermek gerektiğine inanırım.

Şifonyer, sehpa, masa, sandalye gibi eskiyen klasik bir mobilyanız mı var? Atmayın, boyatın! Berjer ya da koltuklarınızın kumaşı mı eskidi, mobilya kısmını boyatıp kumaşını yenileyebilirsiniz. Ve bana kalırsa bahar dönemi de gelmişken renkli seçimler yapmanın zamanıdır. Turkuaz, fuşya, pembe, mavi, turuncu, yeşil ve sarı mobilyalarla evinizde kendinizi çok daha enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz.

Ben beyaz mobilyalarımla mor koltuklarımı kombinledim. Siyah tablalı beyaz lake masamın iki başına kırmızı deri sandalye yerleştirdim. Kendinden desenli ve dilimli kırık beyaz IKEA tüllerime ek olarak PREMIER‘in duck keteninden yine kırık beyaz üzerine mor, leylak ve soluk yeşil çiçek desenli fon perde diktirdim.

Boyanacak bir mobilyam olmadığı için sandalye, koltuk, tekstil ve aksesuarlarla evimi bahara hazırladım. Haydi sıra sizde… Ev fikirleriniz için size ilham olmuş olmak ümidi ile :)

Renkli Mobilya - Color Furniture (5)

Renkli Mobilya - Color Furniture (15)

Renkli Mobilya - Color Furniture (12)

Renkli Mobilya - Color Furniture (19)

Renkli Mobilya - Color Furniture (8)

Renkli Mobilya - Color Furniture (3)

Renkli Mobilya - Color Furniture (11)

Renkli Mobilya - Color Furniture (9)

Renkli Mobilya - Color Furniture (4)

Renkli Mobilya - Color Furniture (14)

Renkli Mobilya - Color Furniture (7)

Renkli Mobilya - Color Furniture (6)

Renkli Mobilya - Color Furniture (2)

Renkli Mobilya - Color Furniture (18)

Renkli Mobilya - Color Furniture (13)

Renkli Mobilya - Color Furniture (17)

Renkli Mobilya - Color Furniture (16)