Yatak odası perde modelleri

Bahar önce yatak odanıza gelsin.

Stresi azaltmanın yolu stressiz bir uykudan geçer. Uykuya huzurla dalmak kadar, uyandığınızda gözünüzün önüne gelen nesneler de üzerinizde stres oluşturmaya sebep olabilir veya stresi önleyebilir.

Sabah gözünüzü güneşle açtığınızda yataktan kalkmak işkence olmasın diye, odanızı seveceğiniz bir tarza dönüştürün. İşe perdeleri yenilemekle başlayın. Dekorasyonu güzel bir odada uyandığınızda kalkıp perdeleri aralamak, pencereyi açıp nefes almak size huzur verecek, aynı zamanda güne enerjik ve pozitif başlamanızı sağlayacaktır.

Mobilyalarınız düz renk ise desenli perde tercih edebilirsiniz. Mümkün olduğu kadar karmaşık renkli desenlerden uzaklaşıp daha sade olanları seçmeye çalışın. Perdeniz muhakkak yatak örtünüzle uyumlu olmalıdır, hatta aynı kumaşla örtü diktirmeniz daha mantıklı olacaktır. Perdenin deseni yatak örtüsünün tamamında değil de bir kısmında yer alırsa, gereksiz kalabalık görüntüden uzaklaşılmış olur.

Odanızda duvar kağıdı kullanıyorsanız ve desen içeriyorsa, düz perde kumaşı seçmeniz yerinde olacaktır. Perde kumaşına uygun düz renk yatak örtüsü üzerine yine perde kumaşından yapılmış 1-2 yastık yerleştirilirse hoş bir görüntü elde edilecektir.

Perde Modelleri - Curtains (4)

Perde Modelleri - Curtains (1)

Perde Modelleri - Curtains (3)

Perde Modelleri - Curtains (6)

Perde Modelleri - Curtains (8)

Perde Modelleri - Curtains (9)

Perde Modelleri - Curtains (10)

Perde Modelleri - Curtains (11)

Perde Modelleri - Curtains (13)

Perde Modelleri - Curtains (14)

Perde Modelleri - Curtains (5)

Perde Modelleri - Curtains (2)